CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Uşak Baskılı Pasta Kutusu

Uşak Baskılı Pasta Kutuları | Uşak Pasta Kutusu | Uşak Pasta Kutusu Fiyatları | Uşak Baskısız Pasta Kutusu | Uşak Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Uşak Pasta Kutusu Baskılı | Uşak Pasta Kutusu Siparişi | Uşak Baskılı Kutu | Uşak Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Uşak pasta kutusu, uşak baklava kutusu, uşak pizza kutusu, uşak lahmacun kutusu, uşak pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uşak baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Uşak baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Uşak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı uşak pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Uşak baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Uşak Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Uşak baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için uşak pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel uşak pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak baskılı pasta kutusu, uşak baskılı pasta kutusu fiyatları, uşak pasta kutuları, uşak pasta kutusu fiyatları, uşak pasta kutusu imalatı, uşak baskılı pasta kutusu ve fiyatı, uşak ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner