CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Uşak Baskılı Pide Kutusu

Uşak  Baskılı Pide Kutusu | Uşak  Pide Kutusu Fiyatları |Uşak Pide Kutusu  |Uşak Pide Kutusu Ölçüleri | Uşak Pide Kutusu İmalatı | Uşak Hazır Pide Kutusu | Uşak Pide Ve Lahmacun Kutusu | Uşak Pide Kutuları | Uşak Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, uşak baklava kutusu, pizza kutusu,uşak lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uşak baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Uşak baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Uşak baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Uşak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Uşak pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı uşak pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Uşak baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Uşak pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Uşak baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için uşak pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel uşak pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak baskılı pide kutusu, uşak pide kutusu fiyatları, uşak pide kutusu imalatı, uşak pide kutusu , uşak baskılı pide kutusu fiyatları, uşak baskılı ambalajlar, uşak pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner