Uşak Silvermat Etiket

Uşak Silvermat Etiket | Uşak Silvermat Etiket Fiyatları | Uşak Silvermat Etiket Özellikleri | Uşak Silvermat Etiket Yazıcı | Uşak Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Uşak Silver Mat Etiket | Uşak Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Uşak silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir uşak etiket türüdür. Genellikle kitap ve uşak barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Uşak silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun uşak etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan uşak silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Uşak silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Uşak silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Uşak silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Uşak silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Uşak silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Uşak etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Uşak silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak silvermat etiket, uşak termal etiket, uşak silver mat etiketler, uşak mat etiketler, uşak silver mat etiket fiyatları, uşak etiket fiyatları, uşak şeffaf etiket fiyatları, uşak silver mat barkod etiketi, uşak barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner