Uşak Lamine Termal Etiket

Uşak Lamine Termal Etiket | Uşak Lamine Termal Etiket Fiyatları | Uşak Lamine Termal Etiket Nedir | Uşak Lamine Termal Barkod Etiketi | Uşak Termal Etiketler | Uşak Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Uşak lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Uşak lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Uşak lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Uşak lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen uşak etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda uşak termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer uşak etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan uşak lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Uşak termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Uşak lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Uşak etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Uşak lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Uşak lamine termal etiket nedir? Lamine uşak termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel uşak lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak lamine etiket, uşak termal etiket, uşak top etiket, uşak ribonsuz baskı, uşak baskılı etiket, uşak renkli termal etiket, uşak lamine termal barkod etiketi, uşak kuşe etiket, uşak termal etiket boyutları, uşak boş etiket, uşak termal etiket fiyatları, uşak lamine etiketler, uşak eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner