Uşak Güvenlik Etiketi

Uşak Güvenlik Etiketi | Uşak Garanti Etiketi | Uşak Güvenlik Etiketleri | Uşak Etiket | Uşak Alarm Etiketi | Uşak Güvenlik Etiketi Fiyat | Uşak Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Uşak garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan uşak güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya uşak kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan uşak güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi uşak olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket uşak kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Uşak güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel uşak güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak garanti etiketi, uşak güvenlik etiketi, uşak etiket, uşak kırılgan etiket fiyatları, uşak termal etiket, eko etiket uşak , uşak güvenlik etiket fiyatları, uşak emniyet etiketi, uşak garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi uşak.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner