Uşak Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Uşak | Uşak Mini Diş Seti | Uşak Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Uşak | Traş Seti | Uşak Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Uşak

kutulu buklet tras seti

Uşak otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri uşak ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  uşak otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Uşak otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Uşak otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti uşak isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları uşak ve uşak kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak traş seti, traş seti fiyatları uşak, uşak buklet traş seti, otel traş setleri uşak, kutulu traş setleri, uşak otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri uşak , kutulu buklet traş seti uşak.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner