Uşak Mat Polipropilen Etiket

Uşak Mat Polipropilen Etiket | Uşak Pp Etiket | Uşak Mat Etiket | Uşak Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Uşak Polipropilen Ürünler | Uşak Sembol Barkod Etiket | Uşak Mat Pp Etiket | Uşak Barkod Sistemleri | Uşak Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Uşak mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Uşak polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Uşak pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Uşak mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Uşak at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Uşak mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Uşak mat pp etiket uşak opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak mat etiket, uşak opak pp, uşak mat ppuşak boş etiket, uşak termal etiket fiyatları, uşak şeffaf pp, uşak mat polipropilen, uşak etiket, etiket uşak, ribon uşak, karekod okuyucu uşak, polipropilen, uşak polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner