Uşak Chromolux Etiket

Uşak Chromolux Etiket | Uşak Chromolux Etiket Nedir | Uşak Chromolux Etiket Fiyatları | Uşak Chromolux Etiket Baskı | Uşak Kromolüks Etiket | Uşak Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Uşak Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Uşak chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Uşak chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan uşak chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan uşak kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı uşak chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Uşak chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Uşak chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve uşak kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Uşak choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Uşak choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel uşak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak etiket, uşak etiket fiyatları, uşak barkod etiket fiyatları, uşak baskılı etiket fiyatları, uşak barkod, uşak rulo etiket fiyatları, uşak barkod fiyatları, uşak rulo etiket, uşak yapışkanlı etiket, uşak barkod sistemi, uşak barkod okuyucu, uşak barkod okuyucu fiyatları, uşak koli etiketi, uşak tekstil etiketi, uşak saten etiket, uşak metal etiket, uşak mat pp etiket, uşak mat pe etiket, uşak etiket baskı, uşak mat polietilen etiket, uşak lazer etiket, uşak boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner