Uşak Eko Termal Etiket

Uşak Eko Termal Etiket | Uşak Eko Termal Etiket Fiyatları | Uşak Eko Termal Kağıt | Uşak Termal Etiketler | Uşak Eco Termal Etiket Nedir | Uşak Top Termal Etiket | Uşak Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Uşak eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Uşak eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için uşak etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu uşak etiket en uşak ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Uşak eko termal etiket fiyatları ve uşak eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan uşak eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Uşak eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Uşak termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Uşak ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Uşak etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak termal etiket, uşak etiket uşak, uşak boş etiketuşak eco etiket, uşak etiket fiyatları, uşak eko termal etiket, uşak etiket, uşak eco termal etiket fiyatları, uşak sıra numarası etiketi, uşak ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner