Uşak Polietilen Opak Etiket

Uşak Polietilen Opak Etiket | Uşak Opak Pe Polietilen Etiket | Uşak Opak Polietilen Etiket | Uşak Opak Etiket | Uşak Opak Etiket Fiyatları | Uşak Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Uşak

polietilen opak etiket

Uşak Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Uşak opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Uşak opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta uşak opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir uşak etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Uşak opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Uşak polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız uşak barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Uşak polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve uşak opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Uşak polietilen etiket, uşak polietilen opak etiket, uşak opak etiket fiyatları, uşak opak etiket, uşak opak polietilen (pe) etiket, uşak sembol etiket, uşak polietilen pe etiket, uşak opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner